Duşakabin Montajı

DUŞAKABİN MONTAJI

Duşakabin montajı yapılması mı gerekiyor? O zaman hemen Yazlık Duşakabin ekibini arayın. Çünkü; kapılarınız bu ortak işaretlerden herhangi birini gösteriyorsa, bunları değiştirme zamanı gelmiş olabilir:

  • Paslanma
  • Kapının Kapanmaması
  • Çatlak Cam
  • Kalıp Problemleri
  • Küf

dusakabin-modelleri-yazlik-dusakabin-7

Zamanla duş kabini, duş camı ve duşakabin kapıları yukarıda listelenen sorunlara eğilimli olabilir. Özellikle kapılar eskiyse veya ilk kez doğru şekilde takılmadıysa bunları değiştirmek genellikle en iyi çözümdür. Sunduğumuz ürünler arasından istediğiniz pleksi kabin, plastik kabin veya monoblok tekneyi seçebilirsiniz.

Eski cam kapınızı değiştirmek veya yeni bir kapı takmanız gerekiyorsa, çeşitli duş cam kapılarımız bulunmaktadır. Ayrıca her türlü duş camını onarabiliriz: şeffaf ve desenli cam; çerçevesiz, yarı çerçeveli ve çerçeveli tip; tam küvet muhafaza, cam duş kapıları; geleneksel cam ve çok daha fazlası.

Bir buhar veya duş ünitesi monte ederken yapılan işlerin çoğu, birçok insanın inandığı için aslında sıhhi tesisat yönü değildir. Gerçek şu ki, tesisat muhtemelen kurulum sürecinin %10’undan daha azdır. Bu bağımsız duş kabinlerinde, tüm su bağlantıları esnek hortumlar yoluyla yapılır. Sıcak ve soğuk besleme sadece 15 mm sıkıştırma vidası sabitleme ile bağlanır ve esnek atık mevcut çıkışınıza bağlanır.

Esas iş, aslında düz paketlenmiş bir ürün olan duş ünitesini monte etmektir ve burada kişisel becerilerinizin uygulanması gerekir. Bizler “Yazlık Duşakabin” olarak uzun yıllardır duşakabin montajı hizmeti veren bir şirketiz. Montaj ve nakliye konularında uzmanlaşmış bir ekibe sahibiz.

Duşakabin Nakliyesi ve Montajı

Duşakabin nakliyesi ve montajı uzman ekibimiz tarafından büyük bir özenle gerçekleştirilecektir. Nakliye öncesi ve sonrası yapılan montaj işlemleri ileri seviye uzmanlık gerektirmektedir. Öyle ki; profesyonel bir ekiple çalıştırmanız gereken bir kurulum unsuru elektriktir. Kabinlerin çoğunda aydınlatma, belki bir buhar jeneratörü veya hatta jakuzi bulunur; bu, üniteye güç gerekeceği anlamına gelir. Yapılacak en ufak bir hata geri büyük sorunlara yol açabilir.

Duşakabin montajı ile talebiniz doğrultusunda size özel ölçü ve özelliklerde duşakabin imalatı yapmaktayız. Doğru ölçüler alınarak banyonuz ile birebir uyumlu duş kabininiz üretip kurabiliriz. Böylece hayal ettiğiniz banyoya sahip olabilirsiniz. İster üretim yaptırın ister montaj hizmeti alın biz her zaman işçiliğimizi garanti ile sunmaktayız.

İstanbul’da duşakabin montajı yapan kesinlikle birçok şirket var. Ancak, her zaman söylediğimiz gibi, daha azına razı olmamanız gerekir. Size doğru tarzı ve en kaliteli hizmeti sunabilecek olanı seçin. Daha güvenilir olanı seçin. Yazlık Duşakabin’i seçin! Duşakabininizi değiştirmek veya yeni bir ünite kurmakla ilgileniyorsanız lütfen Yazlık Duşakabin ile iletişime geçin! Model, stok durumu ve fiyat konularında bilgi alın.

Call Now ButtonHemen Ara
X
Open chat
Powered by