Jakuzi Montajı

Jakuzi Montajı ve Nakliyesi

Jakuzi montajı ilk kurulum ya da yer değişikliği sebepleriyle gerçekleştirilebilir. Ev değişikliği yapmanız, eskiyen jakuzinizin yerine yeni model jakuzi almanız ya da yatınızın güvertesi için lüks bir jakuzi kurulumu yaptırmanız sebeplerden biri olabilir. Jakuziler mevsim konusunda esnektirler.

Hem yazın hem de kışın tadını çıkartabilirsiniz. Tabi jakuzi keyfi için önce montaj işleminin yapılması gerekmektedir. Kullandıkça da belirli periyotlarla bakımları gerçekleştirilmelidir. Talep edeceğiniz tüm montaj, nakliye ve bakım işlemleri için uzman kadromuzla 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz. Hizmet almak için şimdi bizi arayın!

Jakuzi Montajı Nakliyesi İçin Neden Yazlık Duşakabin’i Aramalısınız?

Yazlık Duşakabin’deki elektrikçiler, havuzunuz veya jakuzili küvetiniz için bir sonraki jakuzi montajı ya da jakuzi nakliyesi hizmetinizi almaktan mutluluk duyarlar.

Profesyonellerimizden montaj ve nakliye aldıktan sonra banyonuzda, jakuzinizde ya da küvetinizde hiç olmadığı kadar rahat hissedeceksiniz. Teknik ekibimiz İstanbul’da yer alan Ataşehir, Ümraniye, Kadıköy, Üsküdar, Beykoz, Beşiktaş, Zekeriyaköy ve diğer tüm ilçelerde hizmet vermektedir.

Yazlık Duşakabin’deki elektrikçiler, havuzunuz veya jakuzili küvetiniz için bir sonraki jakuzi montajı ya da jakuzi nakliyesi hizmetinizi almaktan mutluluk duyarlar. Profesyonellerimizden montaj ve nakliye aldıktan sonra banyonuzda, jakuzinizde ya da küvetinizde hiç olmadığı kadar rahat hissedeceksiniz. Teknik ekibimiz İstanbul’da yer alan Ataşehir, Ümraniye, Kadıköy, Üsküdar, Beykoz, Beşiktaş, Zekeriyaköy ve diğer tüm ilçelerde hizmet vermektedir.

Jakuzi Montajını Uzmanlarımıza Bırakmak İçin Bazı Nedenler

Evinize, bahçenize ya da işletmenize jakuzi ekleyerek gününüzü daha keyifli hale getirmek mi istiyorsunuz? Eğer öyleyse, kendiniz bir jakuziyi kurabileceğinizi düşünebilirsiniz. Ancak, jakuzi montajı sadece “Yazlık Duşakabin” gibi profesyonel firmalara bırakılması gereken ciddi bir iştir. Jakuzi küveti, havuz kabloları, hidromasajlı küvet ve benzeri materyalleri kurmak evinizdeki diğer işlerden çok daha tehlikelidir.

 

Elektrik işleri her zaman bir tehlike unsuruna sahiptir ancak bu denkleme su getirdiğinizde daha da tehlikelidir. Jakuzi küvetleri, su ve elektriği karıştıran az sayıdaki tüketici elektroniğinden biridir. Su çok iletkendir ve ufak bir hatanızda çok tehlikeli bir şok geçirmenize sebep olabilir. Profesyonel teknik ekibimiz jakuzi küvet montajı gibi tehlikeli elektrik işleri konusunda tecrübelidir.

Jakuzi İmalatı

Jakuzi tasarımları ve jakuzi imalatı söz konusu olduğunda birçok seçeneğiniz var. En iyi paslanmaz çelik ve fiberglas jakuzi modelleri hakkında bilgi almak için şimdi bizi arayın.

 

Jakuzi imalatı uzun yıllardır hizmet verdiğimiz alanlardan bir tanesidir. Firma danışmanlarımızdan birisiyle görüşerek, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli üst düzey tasarımlara ve stil seçeneklerine erişebilirsiniz. Paslanmaz çelik ve fiberglas ürünlerimizin ağır kullanıma, günlük aşınma ve yıpranmaya dayanması garanti edilir. Bunu desteklemek için tüm açık ve kapalı spa küveti, jakuzi kurulum projelerinde garanti veriyoruz.

Call Now ButtonHemen Ara
X
Open chat
Powered by