Jakuzi Servisi

JAKUZİ SERVİSİ

Jakuzi servisi ekibimiz ile İstanbul Anadolu yakası ve İstanbul Avrupa yakası ilçelerinde yıllardır hizmet vermeye devam ediyoruz.

Talep edebileceğiniz bütün marka ve model jakuziler için bakım, onarım, nakliye ve montaj hizmetleri vermekteyiz. Bunlara ek olarak; sunmuş olduğumuz hizmetleri garanti kapsamında gerçekleştirmekteyiz.

Jakuzi Arızaları ve Servis Desteği

Yüksek kaliteli ev jakuzileri dayanıklılık ve güvenilirlik göz önünde bulundurularak üretilmiştir, ancak çoğu zaman sıcak küvetinizin kontrol panelinde bir hata mesajı görebilirsiniz. Bu nadir bir durumdur, ancak jakuzinizin performansıyla ilgili bir sorun yaşarsanız kendiniz gidermeye çalışmalı mısınız?

Karşılaştığınız jakuzi arızası ile ilgili profesyonel bir teknik servis tarafından destek almanın akıllıca bir seçim olduğunu bilmek karar vermenizi kolaylaştıracaktır. Örnek olarak; blower jakuzi tamiri ya da kompakt jakuzi kabin tamiri alanında deneyimli teknik servisimiz tarafından değil de bilinçsiz bir kişi tarafından onarılmaya çalışılırsa eğer daha yüksek maliyetli arıza durumları ortaya çıkabilir. Sorunların ortaya çıkmasını önlemenin en iyi yolu, lüks jakuzinizin filtrelerini düzenli aralıklarla kontrol etmek ve zamanı geldiğinde jakuzi servisi ekibimize filtrelerin değişimini yaptırmanızdır. Jakuzi bakımı düzenli olarak yapılması gerekmektedir.

Teknik Servis Gerektiren Diğer Konular

Jakuzi ısıtmayı tekrar tekrar durdurursa arıza işareti var demektir. Spa küvetleri, spa suyunun güvenli bir çalışma sıcaklığında kalmasını sağlamak için dahili bir termostat ile donatılmıştır. Isıtıcı sürekli kapanıyorsa veya sirkülasyon pompası sürekli çalışıyorsa, termostatın yanlış çalıştığını gösterebilir.

Sıcak küvet etrafında su seviyesi düşer veya su fark edilir. Su sızıntısı, özellikle elektrik sistemleri ve rölelerin yakınındaki kabin içine bir su sızıntısına işaret eder ama onarılabilir bir sorundur.

Jakuzi Arızası ve Tamiri

Jakuzi tamiri ile ilgili sık karşılaştığımız sorulardan birisine buradan yanıt vermek yerinde olacaktır. Yeni model jakuzinizde yanıt vermeyen bir uzaktan kumanda varsa ilk olarak, tamamen şarj olup olmadığını kontrol edin. Dolu değilse şarj edin ya da pille çalışıyorsa pilleri değiştirin. Ardından, ikisi arasındaki bağlantıyı yeniden kurmak için uzaktan kumandayı kenetlenme yuvasında (ya da yakınında) kullanarak kontrol panelini yeniden başlatın. Uzaktan kumandadan giden kontrol sinyali düzensizse, sorun başka bir cihazdan gelen sinyal parazitinden kaynaklanıyor olabilir. Uzaktan kumandanın frekansını değiştirmek sorunu çözebilir. Yine de sorun çözülmezse teknik servisimizden destek isteyebilirsiniz.

Jakuzi Montajı ve Nakliyesi

Jakuzi montajı ilk kurulum ya da yer değişikliği sebepleriyle gerçekleştirilebilir. Ev değişikliği yapmanız, eskiyen jakuzinizin yerine yeni model jakuzi almanız ya da yatınızın güvertesi için lüks bir jakuzi kurulumu yaptırmanız bir sebep olabilir.

Talep edeceğiniz her montaj ve nakliye işlemleri için uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz. Detaylı bilgi almak için hemen bizi arayın ve ön bilgi alın. Montaj sayfasına gitmek için bağlantı linkine tıklayınız htttps://yazlikdusakabin.com/Hizmetlerimiz/jakuzi-montaji

Call Now ButtonHemen Ara
X
Open chat
Powered by